BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

Uzamax Boy Uzatıcı ve Boy Uzatan Egzersizler

Kısa boylu olmaktan sıkıldınız ve artık uzun boylu olmak istiyorsunuz. Uzamax  ( kişiden kişiye değişmekle birlikte) ayda 8 cm’e kadar bir boy uzaması sağlayabiliyor. Bunun yanında Uzamax’ın etkisini daha fazla hissetmek için  yapabileceğiz basit egzersizlerle boyunuzun daha rahat uzamasını sağlayabilirsiniz. Peki nedir bu egzersizler, nasıl yapılmalıdır?

Öncelikli olarak önereceğimiz egzersiz yüksek hızda koşmadır. Koşma metabolizmanızın hızlanmasını sağlayacak, bacak boyunuzun uzamasına yardım edecek ve büyüme hormonun normalde olduğundan daha fazla salgılanmasını sağlayacaktır. Bu basit ancak etkili yöntemle boyunuzun uzamasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında , tek bacak üzerinde sırayla elleri havaya kaldırarak zıplayabilirsiniz. Böylelikle vücudunuzun esnekliği artacak, beliniz ve kollarınızda ki gerilim azalacak ve büyüme hormonu salgılayacaksınız. Dizleriniz ve bacaklarınız kuvvetlenecek, boyunuzda da bir uzama görebileceksiniz.

Uzamax Boy Uzatıcı

 Bunların yanında evinizde yapabileceğiniz esneme ve gerilme hareketleri ile hem vücudunuzdaki gerilimi azaltmanız hem de boyunuzun uzamasını sağlayabilirsiniz. Yanda gördüğünüz resimdeki hareketler boyunuzun uzamasına yardımcı gerilme hareketleridir. Bu hareketler hem belinizde ki ve omurlarınızdaki sıkıntıları hafifleterek rahatlamanızı sağlayacak, esnekliğinizi artırarak  boy uzamasına katkı sağlar.

Bir başka egzersiz de bacaklarınızdan bir yere asılarak baş aşağı sarkmaktır. Bu şekilde bir yere asılabilirseniz, bacaklarınızın dışında sırtınızında esnediğini göreceksiniz, arada oluşan az da olsa boşluklar vücut tarafından kemikle dolduracaktır. Böylelikle omurganız uzar. Bunu 10 dakika yapmanız yeterlidir kesinlikle 20 dakikadan fazla bu hareketi yapmayın!

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?