Uzamax > NEDİR

NEDİR

Uzamax Bitkisel Toz

Uzamax Bitkisel Toz Kullanımı ; Yaş grubuna göre farklı miktarlarda kullanımı olan uzamax, 5 yaşından küçük çocuklar; günlük 6 gram olmak üzere yani sabah, öğle ve akşam 1 çay kaşığı bir bardak süt içerisine katarak tüketebilirsiniz. 5 aşından büyükler için günde 12 gram sabah, öğle ve akşam 1 tatlı kaşığı 1 bardak süt yada meyve suyu içerisine katarak içebilirsiniz. Tok veya aç karnına veya öğün aralarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uzamax Toz İçeriği ; Bakır, Çinko, Demir, Fosfor, Flor, Kalsiyum, Kükürt, Magnezyum, Mangan, Omega 3, Omega 6, Potasyum, Selenyum, Silisyum, Sodyum, B1 vitamini, B2 vitamini, B6 vitamini, C vitamini, E vitamini, Folik asit, Niasin Protein.

 Uzamax Kapsül 

Uzamax Kapsül Kullanımı ; Toplam 90 adet kapsülden meydana gelen 1 kutu uzamax yaklaşık 1 aylık kullanım içindir. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1’er kapsül olmak şartı ile günde 3 defa kullanılmaktadır.

Uzamax Kapsül İçeriği ; Bakır, Çinko, Demir, Fosfor, Flor, Kalsiyum, Kükürt, Magnezyum, Mangan, Omega 3, Omega 6, Potasyum, Selenyum, Silisyum, Sodyum, B1 vitamini, B2 vitamini, B6 vitamini, C vitamini, E vitamini, Folik asit, Niasin Protein.

Supratall Kapsül

Supratall Kapsül Kullanımı ; Sabah ve akşam yemeklerden 1 saat önce alınmalıdır. Kesin sonuç alınabilmesi için düzenli kullanılmalıdır.

Supratall Kapsül İçeriği ; L-arginin, L-ornitin,  D vitamini, B12 vitamini yerini almaktadır.

Tarım ve Köy işleri Bakanlığı’nın 14.05.2010 tarih ve G38-0393-00027-7 sayılı izni ile Türk Gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir.

Uzamax Sipariş

bilgial