Uzamax Size Özel Kampanyamız

6 sene önce tarafından yazılmıştır.

Uzamax Size Özel Kampanyamız

 Not: 1-10 arası yaş aralığına uzamax toz , 10-25 yaş aralığınada uzamax kapsülü tavsiye ediyoruz.

Kişiler üzerinde yan etkisi bulunmayan %100 Doğal ve bitkisel Uzamax’ı deneyin!

UZAMAX bileşiminde vitamin ve mineralleri barındırdığı içeriği tamamen bitkilerden elde edilmiş olan bitkisel bir üründür. Bileşiminde herhangi bir kimyasal maddeyi barındırmaz. Bu sebeple her yaştan bireyler tarafından kullanılabilecek doğal kurutulmuş olarak elde edilen bitkisel karışımdır. Kısa bir dönemlik kullanım dilimi sonunda bile uzamax’ın etkilerini rahatlıkla görebileceksiniz.

Uzamax Bitkisel Toz

Uzamax Bitkisel Toz Kullanımı ; Yaş grubuna göre farklı miktarlarda kullanımı olan uzamax, 5 yaşından küçük çocuklar; günlük 6 gram olmak üzere yani sabah, öğle ve akşam 1 çay kaşığı bir bardak süt içerisine katarak tüketebilirsiniz. 5 aşından büyükler için günde 12 gram sabah, öğle ve akşam 1 tatlı kaşığı 1 bardak süt yada meyve suyu içerisine katarak içebilirsiniz. Tok veya aç karnına veya öğün aralarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Uzamax Toz İçeriği ; Bakır, Çinko, Demir, Fosfor, Flor, Kalsiyum, Kükürt, Magnezyum, Mangan, Omega 3, Omega 6, Potasyum, Selenyum, Silisyum, Sodyum, B1 vitamini, B2 vitamini, B6 vitamini, C vitamini, E vitamini, Folik asit, Niasin Protein.

uaamax

Uzamax Kapsül

Uzamax Kapsül Kullanımı ; Toplam 90 adet kapsülden meydana gelen 1 kutu uzamax yaklaşık 1 aylık kullanım içindir. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1’er kapsül olmak şartı ile günde 3 defa kullanılmaktadır.

Uzamax Kapsül İçeriği ; Bakır, Çinko, Demir, Fosfor, Flor, Kalsiyum, Kükürt, Magnezyum, Mangan, Omega 3, Omega 6, Potasyum, Selenyum, Silisyum, Sodyum, B1 vitamini, B2 vitamini, B6 vitamini, C vitamini, E vitamini, Folik asit, Niasin Protein.

ruyada-ziplamak-gormek

Supratall Kapsül

Supratall Kapsül Kullanımı ; Sabah ve akşam yemeklerden 1 saat önce alınmalıdır. Kesin sonuç alınabilmesi için düzenli kullanılmalıdır.

Supratall Kapsül İçeriği ; L-arginin, L-ornitin,  D vitamini, B12 vitamini yerini almaktadır.

supratall

Uzamax Sipariş

bilgial

Uzamax Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları