large (8)Boy kısalığına neden olan bazı etkilerden ve oluşumların küçük yaşlarda oluşması, ileri dönemler de büyük sorunların oluşmasına neden olabilmektedir. Özellikle bazı bitkilerin ve besinlerin eksik tüketilmesi ile ortaya çıkan bu tür etkilerden kurtulmak için bazı besin takviyeleri kullanarak kemik gelişiminin geliştirilmesi mümkün olabilmektedir. İçerisinde yer alan özel bitkisel ve kalsiyum mineralleri ile uzamax doğal bir uzamanın ortaya çıkmasına yardımcı bir etkidir.

Bir çok kişi tarafından kullanılan ve tercih edilen bu boy uzatıcı olarak da bilinen bu bitkisel gıda takviyesi ile kemik uçları kapanmayan kişilerin bir kısım daha boy uzaması gerçekleştirmesi mümkün olabilmektedir. Özellikle kalsiyum ağırlıklı bir içeriğe sahip olan bu bitkisel gıda takviyesi içerisinde herhangi bir kimyasal veya katkısal madde bulunmamaktadır. Sadece bitkilerin özleri ile oluşturulan bu özel bitkisel takviyeler ile siz de boyunuz ile ilgili yaşadığınız sıkıntıların çözümünü mümkün hale getirebilirsiniz.

Uzamax kapsülü içerisinde yer alan tüm etkilerin bitkisel ve doğal bir yapıya sahip olması sağlıklı bir şekilde boyun uzamasına etki eden etkenler arasında yer almaktadır. Siz de hemen sitemiz üzerinden bu bitkisel gıda takviyesini satın alarak kısa süre içerisinde tüm sağlıklı etkilerin ortaya çıkmasını sağlayabilir, boyunuzun daha uzun bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Uzamax Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları