Uzamax ile Boy Uzatmak

7 sene önce tarafından yazılmıştır.

Uzamax , Boyunuzun daha uzun olmasını istemez misiniz? Boyu kısa insanların geneli boyunu takıntı haline getirenler için iyi bir haberimiz var.boy uzatmak Boyunuzun uzamasına katkıda bulacak önerileri şu şekilde sıralayabiliriz.

-Boy uzamasını belirleyen faktörler nelerdir?

Çocuklarda ve bebeklerde boy uzaması genetik ve çevresel etkilerin karmaşık bir bileşimi olarak belirlenir. Bir insanın boyunun ne kadar olacağını bilim adamları şu şekilde formüle etmiştir:

Boyun uzaması için gerekenler:

(Genel Etkenler+Büyüme Hormonları + Beslenme) – Stres

 

-Boy uzaması neden durur?

Boy uzamasının durmasındaki en önemli etmen şüphesiz ki genetik etmenlerdir. Bir gencin boy uzamasının ne zaman duracağı genetik programında şifrelidir. Boy uzamasının durma süresi genlerin yanı sıra beslenme ve büyüme hormonlarının salgı düzeyi ile de yakından alakalıdır. Boy uzamasının durma yaşı, kızlar için 16-17 , erkek çocukları için 18-19 yaş civarıdır.

-Boy uzatmak için nasıl beslenmek gerekir?

Uzamax İçeriği , Meyve ve sebzeler, süt, tahıl, et ve bol miktarda sıvı içeren besleyici bir beslenme programının izlenmesi gençlerde boy uzamasına yardımcı olabilir. Özellikle kalsiyum ve benzeri minerallerin alınması bu bakımdan önemlidir. Boy uzaması için yapılması gerekenler sadece beslenme ile sınırlı değildir.

-Uyku boy uzamasına yardımcı olur mu?

Büyüme hormonlarının etkin bir şekilde işlevini gerçekleştirmesi için düzenli olarak uyumak gerekmektedir. Uyku vücudun ürettiği büyüme hormonlarının salgılanmasında önemli bir rol taşımaktadır. Büyüme hormonları 7-8 saatlik gece uykusu sırasında serbest bırakılır.

Uzamax Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları