Boy Kısalığının Sebepleri Nelerdir?

7 sene önce tarafından yazılmıştır.

en-hizli-boy-uzatma-formulu-nedir-1Kısa boylu olmanın pek çok sebebi olabilir. Genetik, ergenlik gecikmesi, iskelet sistemi hastalıkları, beslenme bozukluğu, uzun süreli hastalıklar, turner sendromu gibi boy kısalığına sebep olan durumları daha da çoğaltabiliriz. Fakat önemli olan bu durumun yaşamımızdaki etkileridir. Çünkü boy kısalığı kişinin gündelik hayatını veya arkadaşlarıyla girdiği sosyal ortamları bile etkiler. Örneğin bir arkadaşınız darılacağınızı düşünmeden boyunuzla ilgili şakalar yapabilir ve moralinizi bozabilir. Ya da diyelim ki polislik, askerlik gibi bir konumda meslek sahibi olmak istiyorsunuz. Boy sınırı olan bu kurumlar boy sınırını geçemeyen kişileri ilk mülakatta eliyorlar. Böyle bir duruma düşmemek için önlem almanız gerekir. Uzamax Boy Uzatıcı boyunuzun uzamasını tetiklemede yardımcı olur.

 

Ciddi bir sıkıntı olan boy kısalığı yüzünden hayallerinizden vazgeçmek zorunda kalmayın. Polis veya asker olmak istiyorsanız boyunuzun uzaması için hiç de geç değil. Her geçen gün gelişen, uçmamızı, iletişim kurmamızı sağlayan teknoloji boyumuzu neden uzatmasın ki? Uzamax Kapsül içeriğindeki uzamanız için gerekli vitaminler sayesinde boyunuzun uzamasında yardımcı olabilir. Kısa olmaktan, arkadaşlarınızın arasında alay konusu olmaktan kurtulmak hem özgüveninizi arttıracaktır hem de hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Kısa boylu olmanız bir hastalık sonucu olmadığı sürece çözümünü bulabilirsiniz. Yetersiz beslenmenin de büyük önem taşıdı kısa boy sorunu, aslında küçüklükten boy için faydalı besinlerin tüketilmesiyle aşılacak bir durum. Fakat insan geleceğini göremediği için böyle bir durumla karşılaşacağını da kestiremiyor.

cocuk-buyume-boy-olcusu-uzama-mkl

 

İçerik bakımında oldukça zengin olan Uzamax; Harnup Tozu, Buğday Unu, Çavdar Unu, Nohut Unu, Soya Unu, Karanfil Tozu, Tarçın Tozu, Yulaf Unu, Keten Tohumu, Çinko, Bakır, Demir, Fosfor, Potasyum ve daha sayabileceğim pek çok madde içermektedir. Bu maddeler sayesinde sağlığınız açısından herhangi bir yan etki göstermesi beklenmez. Sitemizden sipariş verebileceğiniz Uzamax’ı kapınıza kadar getiriyoruz.

UZAMAX KAPSÜL ARTIK SATILMAMAKTADIR!

Uzamax Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları