Uzamax Boy Uzatıcı ve Boy Uzatan Egzersizler

8 sene önce tarafından yazılmıştır.

Kısa boylu olmaktan sıkıldınız ve artık uzun boylu olmak istiyorsunuz. Uzamax  ( kişiden kişiye değişmekle birlikte) ayda 8 cm’e kadar bir boy uzaması sağlayabiliyor. Bunun yanında Uzamax’ın etkisini daha fazla hissetmek için  yapabileceğiz basit egzersizlerle boyunuzun daha rahat uzamasını sağlayabilirsiniz. Peki nedir bu egzersizler, nasıl yapılmalıdır?

Öncelikli olarak önereceğimiz egzersiz yüksek hızda koşmadır. Koşma metabolizmanızın hızlanmasını sağlayacak, bacak boyunuzun uzamasına yardım edecek ve büyüme hormonun normalde olduğundan daha fazla salgılanmasını sağlayacaktır. Bu basit ancak etkili yöntemle boyunuzun uzamasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında , tek bacak üzerinde sırayla elleri havaya kaldırarak zıplayabilirsiniz. Böylelikle vücudunuzun esnekliği artacak, beliniz ve kollarınızda ki gerilim azalacak ve büyüme hormonu salgılayacaksınız. Dizleriniz ve bacaklarınız kuvvetlenecek, boyunuzda da bir uzama görebileceksiniz.

Uzamax Boy Uzatıcı

 Bunların yanında evinizde yapabileceğiniz esneme ve gerilme hareketleri ile hem vücudunuzdaki gerilimi azaltmanız hem de boyunuzun uzamasını sağlayabilirsiniz. Yanda gördüğünüz resimdeki hareketler boyunuzun uzamasına yardımcı gerilme hareketleridir. Bu hareketler hem belinizde ki ve omurlarınızdaki sıkıntıları hafifleterek rahatlamanızı sağlayacak, esnekliğinizi artırarak  boy uzamasına katkı sağlar.

Bir başka egzersiz de bacaklarınızdan bir yere asılarak baş aşağı sarkmaktır. Bu şekilde bir yere asılabilirseniz, bacaklarınızın dışında sırtınızında esnediğini göreceksiniz, arada oluşan az da olsa boşluklar vücut tarafından kemikle dolduracaktır. Böylelikle omurganız uzar. Bunu 10 dakika yapmanız yeterlidir kesinlikle 20 dakikadan fazla bu hareketi yapmayın!

Uzamax Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları