Evde Boy Uzatma Yöntemleri

7 sene önce tarafından yazılmıştır.

boy-uzatma-yontemleri-1Boy kısalığından müzdarip olanlar hangi yaşta olursa olsun, boyunu uzatabilme hayali kurarlar. Ancak şimdi bu bir hayal değil. Hayallerinizi gerçeğe çeviren yöntemleri uygulamaya ne dersiniz? Hem de ameliyat ya da çeşitli spor merkezlerine gitmeden, evde yapabileceğiniz basit uygulamalar ile… İşte boyunuzun uzamasına yardımcı olacak evde uygulayabileceğiniz yöntemler.

 

Beslenme: Evde boy uzatma yöntemlerinin başında beslenme gelir. Beslenme gelişimin en önemli parçalarından biridir. Bu noktada gelişiminize katkıda bulanacak ve kemik gelişiminizi destekleyecek besinlerle beslenmeniz boyunuzun uzamasına yardımcı olacaktır. Bol vitaminli ve kalsiyum değeri yüksek besinler boyunuzun uzamasına yardımcı olur. Bu noktada kullanacağınız Uzamax gıda takviyesi de boyunuzu uzatmaya yardımcı olan doğal vitamin, mineral ve bileşenleri içinde barındırır. Düzenli olarak kullanacağınız Uzamax boy uzatıcı ile daha uzun bir boya sahip olabilirsiniz.

 

Uyku: Boyunuzu uzatmada uykunun da önemi olduğunu biliyor musunuz? Rahat, sağlıklı ve yeterli bir uyku boyunuzun uzamasına yardımcı olur. Ancak bu noktada uyuma saatlerinizde oldukça öçnemlidir. Büyüme hormonları gece saatlerinde salgılanır. Ve kemik gelişimi için önemli olan şartlardan biri de dinlenmiş ve rahatlamış bir vücuttur. Siz de günde en az 8 saat uyuyarak hem ruhunuzu dinlendirebilir hem de boyunuzu uzatabilirsiniz.

 

Egzersiz: Evde yapacağınız egzersizlerle de boyunuzu uzatabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey; kendinize zaman ayırmak ve boy uzatmaya yardımcı olan egzersizleri düzenli bir şekilde sabah ve akşam olarak uygulamanız. Genel olarak esneme hareketleri diye bilinen boy uzatmaya yardımcı olan egzersizler daha uzun bir boya sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Düzenli egzersiz, yeterli uyku ve Uzamax yardımı ile hangi yaşta olursanız olun, daha uzun bir boya sahip olabilirsiniz.

Uzamax Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları