Uzamax > Genel > Egzersiz Yaparak Boyunuzu Uzatın!

Egzersiz Yaparak Boyunuzu Uzatın!

yoga_boy_uzatma-300x236Boyunuzun kısa oluşundan şikayetçiyseniz, boy uzatan egzersizleri ve sporları düzenli olarak yaparak boyunuzu uzatmanız mümkün. Pek çok spor ve egzersiz esneme hareketlerini içinde barındırdığı için hangi yaşta olursanız olun, boyunuzu uzatmanız mümkün. Düzenli yapılan spor ve egzersiz ile 4-10 cm arasında değişen boy uzunluğu için siz de bu egzersizleri uygulamayı deneyin. İşte boy uzatan egzersizler ve sporlar…

Kobra Hareketi: Yere yüz üstü yatın. Avuç içlerinizi yere koyun ve omuzlarınızdan belinize kadar üst bedeninizi yukarı kaldırın. Bu hareketi yaparken yüzünüzün tam karşıya bakmasını ve çenenizin de yukarda olmasına dikkat edin. Belinizi mümkün olduğu kadar geri kamburlaştırın. Bu pozisyonda 15 saniye bekleyin ve ardından hareketi tekrarlayın. Her sabah ve akşam 2 set olarak 10 defa bu egzersizi yapın.

Süper Kobra Hareketi: Kobra hareketi olarak anlattığımız pozisyonu alın. Daha sonra yukarıda anlattığımız pozisyonu alın. Omuzlarınız dik ve yüzünüz karşıya bakarken kollarınızı ve ayaklarınızı yerden ayırmadan bedeninizi kalçanızdan yukarı doğru kaldırın. Vücudunuzu bir ters “V” konumuna getirin. Bunu yaparken çenenizi göğsünüze yaklaştırın. Orijinal pozisyonuna dönün. Bu pozisyonda 15 saniye bekleyin ve yeniden yere uzanın. 2 set halinde 10 defa bu hareketi günde 2 kez olmak üzere tekrarlayın.

Kedi Esneme Hareketi: Kollar ellerin ve dizleri üzerinde kilitli durun. Nefes alırken omurga esnek ve basınızı iki kolunuzun arasına getirin. Başınızı yukarı getirerek kavisli bir konuma getirin omurga olarak nefes verin. Her tekrarı 3-8 saniye arasında yapın.

Düzenli Beslenme: Düzenli beslenme yoluyla da boyunuzu 8 cm kadar uzatabilmeniz mümkün. Protein ve kalsiyum ağırlıklı beslenmenin yanı sıra Uzamax boy uzatıcı gıda takviyesi ile de boyunuzu uzatabilirsiniz. Doğal içeriği ile her yaştan, herkesin güvenle kullanabileceği Uzamax ile boyunuzu uzatabilir ve daha uzun bir boya sahip olabilirsiniz.

 

Aşağıdaki Kelimelerden Bize Ulaştınız

boy uzatıcı,uzamax,boy uzatmak mümkün mü,boy uzatmak,boy uzatan egzersizler,esneme hareketi,boy uzatan sporlar,boy,boy kısalığı,boy uzatma,boy uzatan hap,boy uzatan toz,boy uzatan yiyecekler,boy uzar mı,kısa boy sorunu,boy kısalığının nedenleri,boy uzatma yöntemleri,boy uzatma ameliyatı,uzamax boy uzatıcı,boy uzatıcı hareketler,boy uzatıcı egzersizler.

Uzamax Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları