Uzamax > Genel > Boy Uzatmanın Sırları

Boy Uzatmanın Sırları

fft2mm887638Boy kısalığında şikayet eden ya da çocuğunun boyunun kısa olacağını düşünen ailelere özel hazırladığımız bu araştırma dosyasında boy uzatmanın sırlarını paylaşacağız. Boy uzunluğu çok fonksiyonlu etkilere sahip bir kavramdır. Tek başına genetik faktörler ya da tek başına beslenmenin etkili olmadığı boy uzunluğunda bütün faktörlerin eş zamanlı olarak iyileştirici etkisinin olması gerekir. Yaşınız ve boyunuz kaç olursa olsun uygulayacağınız bu boy uzatma yöntemleri ile siz de 5-9 cm uzayabilir, daha uzun bir boya sahip olabilirsiniz. İşte bu yöntemlerden bazıları:

Yeterli Uyumak Boyun Uzamasını Sağlıyor

Uyku vücudun yenilenmesi ve gerekli olan hormonları salgılaması için en önemli hayati eylemlerimizden biridir. Bu nedenle düzenli uyumak boyun uzaması için de çok önemlidir. Boyun uzamasını sağlayan büyüme hormonları gece uykularında salgılanır. Uzamanın gerçekleşmesi için büyüme hormonlarının daha çok salgılanması gerekir. Bu hormonların daha çok salgılanması için de, salgılama sürecinde uykuda olmanız gerekir. Hormonların üretimini en üst seviyeye çıkartmak  için her gün sağlıklı 8-9 saat uyumanız gerekmektedir.

Germe Egzersizleri Yapın

Boy uzaması için pek çok çocuk ergenlik öncesi dönemde basketbol ve voleybol gibi sporlara teşvik edilir. Bu doğru bir yönlendirmedir. Bu sporları yaparken vücut germe egzersizleri yapar. Esneme hareketleri boy uzamasında kritik bir madde olan büyüme hormonunun üretimini destekler. Bu nedenle bu sporları yapmasanız da esneme ve germe egzersizleri yaparak vücudunuza büyüme hormonunu üretmesi gerektiği yönünde talimat verirsiniz.

Yeteri Kadar Vitamin Alın

C vitamini, D vitamini ve kalsiyum da büyümeyi destekleyen üç önemli unsurdur. Besinler yanında, ek madde almak için sabah güneş ışığından faydalanabilirsiniz. Bu vitaminleri doğal olarak almak en sağlıklı olandır. Bu nedenle meyve ve süt tüketme alışkanlığı edinerek de bu vitamin alımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Ancak gün içinde yoğun bir programa sahipseniz ya da düzenli beslenme programı uygulayamıyorsanız; bu vitamin ve mineralleri almak için gıda takviyesi tüketebilirsiniz.

Uzamax ile Yeterli Vitaminleri Alın

Büyüme hormonlarının salgılanması için gerekli olan vitamin ve mineralleri vücudunuza sunan Uzamax boy uzatıcı kullanımı da boyunuzu uzatmaya yardımcı olan alternatif yöntemlerden biridir. Düzenli olarak kullanacağınız Uzamax boy uzatıcı ile boyunuzu uzatmanız mümkün!

Masaj Yapın

Masaj yapmak vücudu doğru pozisyonlandırabilmek için önemlidir. Örneğin: vücudunuzu ayak ekseninde pozisyonlandırmak, vücut üzerinde oluşan baskıyı azaltacak ve duruş bozukluklarını gidermenizde yardımcı olacaktır. Bu da eklem ve kemiklerinizin doğru şekilde konumlanmasına ve büyüme hormonlarının daha düzenli salgılanmasına yardımcı olacaktır.

Uzamax Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları