Uzamax > Genel > Boy Uzatan Besinler

Boy Uzatan Besinler

boy-uzatici-113x300Uzun boylu olmak hiç kuşkusuz yaşamda bazı avantajlara sahip olmak anlamına geliyor. Ancak bazı faktörler nedeniyle kısa boylu olmak yaşanan gelişim sorunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Boy uzunluğuna etki eden faktörlerin başında beslenme geliyor. Peki hangi beslenme şekli boyun daha uzun olmasına yardımcı oluyor? Hangi besinler boyu uzatıyor? Daha uzun boylu olmak için hangi vitaminlerden almak gerekiyor? İşte bütün bu sorularınızın yanıtı…

Nasıl Beslenmeliyiz?

Beslenme gelişimin en önemli faktörlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Beslenme yoluyla vücudumuz gelişim için gerek duyduğu vitamin, mineral ve enzimleri alabiliyor. Boy uzaması ancak yeni doku oluşumları ile meydana geliyor. Bu yeni oluşular için vücut bazı yapı taşlarına ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyaçlarını da beslenme şekli ile alabiliyor. Doğru ve dengeli beslenme sonucu boy uzunluğu mümkün hale geliyor.

Boy Uzatan Yiyecekler Nelerdir?

Boy uzatan vitaminlerden birincisi A vitaminidir. A vitamini bakımından zengin besinler boy uzatan besinler arasında yer alır. Aynı zamanda gözün gelişmesi, ürеmе organlarının ve bağışıklık sisteminin düzgün çalışması için de vüсudunuzun A vitaminе ihtiyacı vardır. Ayrıca A vіtamіnі derіyі, mukоza zarını ve görme ѕürecini korur. A vitamini eksіklіğі gece körlüğüne, kemik büyüme yetersizliğine, diş çürüklerine, göz ve mukoza zаrı drenajına ve ayrıca pürüzlü deriye de nеdеn olabilir. Bu nedenle A vitamini daha kaliteli ve sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazlarıdır. A vitamini içeren ve boyun uzamasına yardımcı olan besinler ise şöyle: Hayvansal gıdalarda daha bol bulunur. Başta balıkyağı ve karaciğer olmak üzere, böbrek, süt, yumurta sarısı, buğday, havuç, mantar, baklagiller, fıstık, ceviz ve domates A Vitamini içeren besinler arasındadır.

Boy Uzatan Vitamin ve Mineraller Nelerdir?

Boy uzatmaya yardımcı olan ve sağlıklı bedenin anahtarı konumunda olan besinler, içerdikleri doğal vitaminlerle gelişime katıkıda bulunurlar. Boy uzatmaya yardımcı olan Uzamax boy uzatıcı gıda takviyesi, bu doğal vitamin ve bileşenleri içinde barındıran bir gıda takviyesidir. İçerisinde doğal bakır, çinko, demir, fosfor, flor, kalsiyum, kükürt, magnezyum, mangan, potasyum ve daha nice faydalı enzim ve vitaminleri barındıran Uzamax, her yaştan herkesin güvenle kullanabileceği doğallıktadır. Siz de kendinizin ya da çocuğunuzun boyunun kısalığından şikayet ediyorsanız, Uzamax kullanabilir ve daha uzun bir boya sahip olabilirsiniz.

 

Aşağıdaki Kelimelerden Bize Ulaştınız

boy uzatıcı, boy uzatmak mümkün mü, boy uzatmak, boy uzatma, kısa boy, kısa boy sorunu, boy kısalığı, boy uzatıcı yiyecekler, boy uzatıcı gıdalar, boy uzatma yöntemleri, boy kısalığı nedenleri, boy nasıl uzar, boy uzatıcı egzersiz, boy uzatıcı spor, boy uzatıcı beslenme, boy uzatma hapı, boy uzatıcı hap, boy uzatma ilacı, boy uzatıcı ilaç, boy uzatma tozu, boy uzatıcı toz, doğal boy uzatma, boy uzatan bitkiler, uzamax, gıda takviyesi, uzamax gıda takviyesi, uzamax boy uzatıcı.

Uzamax Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları