Uzamax > Genel > Boy Uzamasını Etkileyen Nedenler

Boy Uzamasını Etkileyen Nedenler

389498-3-4-ae9c9Psikolojik sebepler boyun uzamasını ciddi oranda etkiliyor. Ağır psikolojik travmalar yaşayan büyüme çağındaki bir çocuk bu nedenden dolayı boy uzaması ciddi oranda yavaşlıyor. Aslında tam tersi durumun da söz konusu olduğu boy sorununda, kişi boyunun kısalığından dolayı içine kapanıp psikolojik bunalıma girebiliyor. Sıkça rastlanan bu durumlar boyu kısa olan bireyin hayat kalitesini düşürüyor ve sağlıklı bir hayat geçirmesine engel oluyor. Uzamax Boy Uzatıcı kullanmaya başlayarak boyunuzun uzamasını tetikleyebilirsiniz.

 

Büyüme hormonu, boy artışını doğrudan etkileyen bir hormondur. Beyindeki hipofiz bezinden salgılanır. Büyüme hormonu eksikliği sonucunda hipofizden salgılanan diğer hormonların da eksik olma ihtimali doğuyor. Ancak büyüme hormonu bozukluğunun en önemli nedenlerinden biri idiyopatik diye adlandırılan bilinmeyen nedenlerdir. Belli bir yaşa kadar normal büyüme hızına sahip olan bir çocukta daha sonra boy artışında yavaşlama veya duraklama söz konusu olabiliyor. Aslında pek çok sebebi bulunan boy kısalığının sonuçları hemen hemen aynıdır. Kişi kısa boyundan mutsuzdur ve zaman zaman toplum içerisine bile girmek istemez. Bazı bireylerde, yaşı kaç olursa olsun, psikolojik sıkıntılara sebep olabiliyor. Kişi kısa boylu olmasını kafasına çok takarak içine kapanıyor ve iletişim güçlükleri yaşanıyor. Uzamax Kapsül, sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde 3 kapsül şeklinde almanız gerekmektedir. Doktorunuza başvurmadan doz aşımı yapmayınız.

cocuklarda_boy_kisaligi_nedenleri_h9210

 

Yaşım geçti artık uzamam gibi düşüncelere sahip pek çok insan vardır. Fakat genç yaşlarınızı geçmiş olsanız bile boyunuzun uzaması imkansız değildir. Uzamax boyun uzaması için gerekli olan bütün vitamin ve mineralleri içeriğinde bulundurmaktadır. Hiçbir şekilde kimyasal içermez ve ilaç olarak değil gıda takviyesi olarak kullanılır. Tamamen doğal ve bitkisel bir üründür. Boy Uzatıcı olarak üretilmiştir ve bitkisel bir ürü olduğu için herhangi bir yan etki göstermesi beklenmez.

UZAMAX KAPSÜL ARTIK SATILMAMAKTADIR!

Uzamax Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları