Uzamax > Genel > Boy uzamasına engel olan Etkenler

Boy uzamasına engel olan Etkenler

uzamaxxBoy uzaması küçük yaşlardan itibaren başlayan ve belli bir döneme kadar devam eden bir vücut gelişim yapısıdır. Boy uzamasının doğumdan ortalama 20 – 21 yaşlarına kadar devam ettiği bilinir. Kemik yapısının sürekli gelişmesi ile birlikte boy uzaması da gerçekleşir. Fakat küçük yaşta yapılan yanlış yaşayış tarzları sebebi ile bazı kişilerin boy sorunları ortaya çıkabilir.

Özellikle günümüzde ki yeni nesil insanların kısa boylu olması ve diğer yaşıtlarına göre daha kısa bir boy da kalmalarının sebepleri vardır. Bu sebepler arasın da yer alan doğal süt kullanımı yerine renklendirici katılmış, gıda maddesi yer alan süt ürünlerinin tüketimidir. Süt kemik yapısının gelişiminde ki en faydalı besindir. Süt içerisinde ki kalsiyum, potasyum ve vitaminler kemiklerin gelişmesinde ve irileşmesin de önemli rol oynarlar. Bu sebeple süt tüketimi yaparken en doğal sütleri tüketmekte her zaman fayda vardır.

Asitli içeceklerin tüketimi, kemik yapısını olumsuz etkileyebilir. Asit içerisinde ki yıpratıcı maddelerin sindirimden sonra kemiklere gönderilebilmesi söz konusudur. Küçük yaşta tüketilen asitli içecekler çocuklarda boy sıkıntıları yaratabilmektedir. Bu sebeple özellikle okul çağında ki çocukların asitli içecekler yerine daha sağlıklı içecekler tüketmesine teşvik etmemiz, ilerleyen zamanlar da boy sıkıntısı çekmelerine engel olacaktır.

Ayrıca kullanabileceğiniz bitkisel gıda takviyeleri arasında yer alan Uzamax ile kemik gelişimini destekleyebilir ve boy sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Uzamax boy uzatıcı bir ürün olup, kemiklere yoğun kalsiyum ve potasyum gönderimi yaparak kemiğin gelişmesine yardımcı olur. Uzamax tozu tamamen bitkisel olduğu için her yaşta ve her bünyenin kullanmasına uygun bir bitkisel gıda takviyesidir.

Uzamax Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları