Uzamax > Genel > Boy Miras Değil

Boy Miras Değil

büyüme-ve-gelişme1Günümüzde pek çok kişi boyunun kısalığında şikayet ediyor. Türkiye İstatistik Kurumu araştırma sonuçlarına göre; ülkemizde boy ortalaması 167,2 olarak karşımıza çıkıyor. Bu rakam genç erklerde 174,6, kadınlarda ise 163,4 olarak açıklanıyor. 2014 yılı rakamlarına göre açıklanan boy uzunlukları boy kısalığı kavramlarını da ortaya çıkarıyor. Bu ortalamaların altında kalanlar boy kısalığı sorunu yaşıyor. Boy kısalığı pek çok psikolojik sorunu da beraberinde getiriyor. Başta çekingenlik, içe kapanıklık ve kendine güvensizlik olarak ortaya çıkan bu sorunlar ilerleyen süreçte bireyi başarısızlığa götürüyor.

Çocuğunuzun Boyunu Hesaplayın

Büyüme, kemiklerin uç kısımlarındaki kıkırdak dokunun gelişmesi ile gerçekleşiyor. Anne karnında başlayan bu gelişme, ergenlik çağının sonunda erişkin boya ulaşılması ile tamamlanıyor. Kişi, süt çocukluğu döneminde her yıl 25 cm, 4 yaşından itibaren 5–6 cm, ergenlik çağında ise 7–10 cm uzuyor. Böylece erişkin boyuna ulaşılmış oluyor. Bu süreçlerdeki büyüme hızlarına ise genler, hormonlar ve beslenme gibi unsurlar etki ediyor.

Boy Uzar mı?

Bugüne kadar boyu uzatmak amacıyla bir dizi araştırmalar yapıldı. Her bir araştırma bir sonrakine ışık tutacak çalışmalara imza attı. 2000’li yılların başında başlanan çalışmalar uzun yıllar sürdü. Çalışmanın sonucunda ise boyun uzamasına yardımcı olacak formül bulundu. Uzamax!

Uzamax’ı Kimler Kullanabilir?

Uzamax doğal içeriğe sahip bir gıda takviyesidir. Bu nedenle her yaştan herkesin kullanımına uygundur. Çocukluktan ergenliğe hatta yetişkinlik döneminde bile kullanılabilen Uzamax ile boy uzama yaşınız dursa da boyunuzu uzatabilmeniz mümkün. Büyüme hormonlarının beslenerek çalışmasına yardımcı olan Uzamax boy uzatıcı ile 8cm’e kadar boyunuzu uzatmanız mümkün!

Uzamax Avrupa Sipariş

Ücretsiz Kargo

149 TL Üzeri Siparişlerinizde
Kargo Ücretsiz

İade Garantisi

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Garantisi

7/24 Canlı Destek Hizmeti

Müşteri Hizmetleri
0534 849 00 03

Orjinal Ürüne %100 Destek

Orjinal Ürünlerimizi Güvenle Sipariş Verebilirsiniz

Tüm Kredi Kartlarına Uyumlu

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Tüm Kredi Kartlarıyla Güvenle Ödeme Yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifikası ile Güvendesiniz.

Güvenli Alışveriş
Kullanıcı Yorumları