Uzamax Bitkisel Kapsül

 

 

 

Uzamax kapsülü günde 3 (üç) kez, sabah, öğle ve akşam olmak üzere kullanmalısınız.

Uzamax’ı kimler nasıl kullanmalıdır?

 

Uzamax Bitkisel Kapsülü her yaştan insan gönül rahatlığıyla kullanabilir. Uzamax doğal ve bir o kadar da sağlıklı boy uzatmaya yardımcı bir üründür.

Uzamax kullanarak büyümesi başlayanlarda, büyüme; Uzamax kullanmaya devam edildiği sürede gözlenir. Kişi ne kadar uzamak istiyorsa ona göre devam etmelidir.

 

Çocukların erişemeyeceği yerde saklanmalıdır

Aşırı doz kullanımında doktorunuza başvurunuz

 

Uzamax Bitkisel Kapsül

Uzamax tamamen bitkisel mineral ve vitaminlerin karışımı ile elde edilen, kas ve kemik gelişimine büyük ölçüde katkı sağlayan gıda takviyesidir. Uzamax’ın bitkisel olması nedeni ile herhangi bir yan etkiye maruz kalmayarak doğal yollarla bir gelişme gösterirsiniz.

 

Uzamax; arnup tozu, Buğday unu, Çavdar unu, Nohut unu, Soya unu, Karanfil tozu, Tarçın tozu, Yulaf unu, Keten tohumu, B-C Vitaminleri, fosfor, flor, kalsiyum, magnezyum içermektedir.

 1. Orhan diyor ki:

  eczanelerde yada sibariş vermeden nasıl sahib olabiliiriz s

 2. esmer diyor ki:

  günde 3 kere diyorsunuz da peki aç karnına mı yoksa tok karnına mı alınıyor ?

  • admin diyor ki:

   Merhaba Esmer; önemli olan kullanım düzeni ve miktarıdır. Aç ya da tok kullanım sizin tercihinize göre değişebilir. Sağlıklı günler dileriz..

 3. fatma diyor ki:

  aç karnına mı yoksa tok karnına mı kullanacaz ?

  • admin diyor ki:

   Merhaba Fatma Hanım; kullanım düzenliliği ve miktarı önemlidir. Aç ya da tok olmanız farketmez. Sağlıklı günler dileriz…

Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

Uzamax Kampanyamız
Uzamax Kampanyamız
Teslimat Şartları| Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik | İade Sözleşmesi | African Mango |
Uzamax bir ilaç değildir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.
Bedava ücretsiz program indir sitemiz indirlivex.com. Sizlere yasaklı sitelere giriş programı hotspot shield indirme hizmetini bedava sunmaktadır.